Firma Logolu Baskılı Tişört İstanbul | Logolu Baskılı İş Kıyafetleri- Nakışlı İş Elbiseleri İstanbul

Firma logolu Baskılı Tişört

Firma logolu Baskılı Tişört

Firma logolu Baskılı Tişört

Firma Logolu Baskılı Tişört

Firma logolu baskılı tişört özel dikim ürünlerdir! Markanızı tanıtmak, çalışanlarınızın konforunu sağlamak veya promosyon ürünler ile işletmenizi büyütmek ister misiniz?

Milenyum çağında markası görünür olmayan işletmeler unutuluyor! Logo baskılı tişörtleriniz ile kurumsal imajınızı sürdürürken logonuzunda herkes tarafından bilinmesini sağlayabilirsiniz.

Logo Baskılı Tişört Modelleri

Firma logolu baskılı tişört markanızın logosunu çalışanların veya tanıtım yaptığınız kişilerin üzerinde taşımasıdır. Tişört denildiğinde çok geniş bir skala ortaya çıkar. İş tanımınızın veya ürün sunduğunuz sektörün gereklerine göre farklı modeller kullanmak isteyebilirsiniz.

Baskılı tişörtlerde daha spor ve rahat bir görünüm elde etmek isterseniz bisiklet yaka tişörtler üzerine logo baskısı kullanılabilir. Diğer bir seçenek ise gömlek yaka tişörttür. Gömlek yaka firmanın kimliğini daha kurumsal bir görünümde tasarlanır. Hakim yaka tişört, polo yaka tişört veya V yaka tişört modellerini de tercih edebilirsiniz. İstediğiniz doğrultusunda seçtiğiniz özelliklere sahip kumaş ürünlerine logolar basılır. Logo baskılı yapılan tişörtler:

·         Özel dikimdir ve kumaşları kişiselleştirilebilir.

·         İstenilen bedenler ile uyumlu çalışılır ve özel modelleme yapılabilir.

·         Renk kartelası çok geniştir.

·         Markanızın renkleri ile uyumlu veya uzun ömürlü renkler ile yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Kurumsal Logolu Tişörtler

Günümüzde kurumsal kimliğinizi tanıtmayın değeri çok yüksektir. Firma logolu baskılı tişört firmanın logosunu ve kurumsal kimliğini öne çıkarmak için kullanılır. Markanızı öne çıkarmak istediğinizde reklam için kullanılan logonun görünür olması bu etkiyi arttırıyor. Harfler, resimler, firmanın ya da verdiğiniz hizmetin ismine ek logonuza da kullanılan tişört baskısı yapılıyor. İstanbul Baskı Nakış firmamız ürünlerinize üzerine baskı veya nakış olarak logoların uygulanmasını sağlıyor. Logo baskısından birçok seçenek sizlere sunuluyor.

Logo Baskısı Çeşitleri

Firma logolu baskılı tişört birden fazla yöntemle gerçekleştirilmektedir. En iyi standartları sunarken firmamız %100 güven ve %100 en iyi hizmet ile uzun yıllardır sektördedir. Baskı çeşitlerimiz:

Serigrafi Baskı

İpek baskısı veya diğer ismi ise özgün baskı olarak da bilinir. Grafik bir şablona gerilir ve ipeğin yüzeyi kullanılarak foto olarak aktarılır. Şablona son olarak boyası eklenir ve baskı yapılacak malzeme ile bütünleştirilir.

Transfer Baskı

Transfer yönteminde baskı ipeğin yüzeyine foto emisyonu kullanılarak ekleniyor. İkinci adımında ise boya incecik bir kağıda aktarılır ve kurutulur. Kurutum işlemi pres ısı ütüsü yardımıyla gerçekleştiriliyor. Kullanımı sorunsuz olurken grafikler canlı ve pürüzsüz tişörte eklenir.

Folyo Flex Baskı

Grafikteki ploter makineler ile eksin yapılır ve pres yöntemi ile ürüne eklenir. Elmas uç kesim ile işlemler yapılabildiği için her türlü resmi, rengi veya yazıyı keserek baskı ile uygulanıyor.

Dijital Baskı

Geleneksel yöntemdir ve istenilen her türlü resim veya yazı eklenebilir. Üzerinde değişiklik yapılması en muhtemel olarak logo ürünüdür. Metinler veya grafikler bilgisayarda hazırlanıp dijital olarak çıkarılıyor.

Diğer baskılı iş kıyafetleri => Logo baskılı iş elbiseleri

Telefon
WhatsApp