Nakışlı Logolu İş Elbiseleri İstanbul | Logolu Baskılı İş Kıyafetleri- Nakışlı İş Elbiseleri İstanbul

Nakışlı Logolu İş Elbiseleri

Nakışlı Logolu İş Elbiseleri

Nakışlı Logolu İş Elbiseleri

Nakışlı Logolu İş Elbiseleri

Nakışlı logolu iş elbiseleri firmanızın kalitesini ve işçilerin motivasyonunu yükseltiyor! Nakış işleme ile uzun yıllar logonuz çalışanlarınız üzerinde sergilenecek…

Çok eski zamanlardan beri firmalar kendilerine özel iş elbiseleri yaptırmaktadır. Uygun iş elbiselerinin üzerine markanızın logosunu da ekleterek markalaşma ve kurumsallaşma adına ciddi bir adım atabilirsiniz.

Logolu İş Kıyafetleri

İş elbiseleri işçinin korunmasını, ortamın hijyenik ve düzenli olmasını sağlıyor. Nakışlı logolu iş elbiseleri pantolon, gömlek, önlük, şapka, yelek veya tişört olabilir. Bu seçimler tamamen firmanın grubu ve verilen hizmete göre belirlenir. Firmalar departmanların birbirinden ayrılması ve müşteri ilişkilerinde kurumsallık ortaya çıkarmak için dahi iş elbiseleri kullanmaktadır.

Ancak iş elbisesinin özelleştirilmesi gerekir. Örneğin bir tişört üzerinde bir logo yok ise o sıradan bir üründür. Ancak markanızı logosunu eklettiğinizde değeri yükselir. Bugün %100 pamuk bir ürünün fiyatı üzerine marka eklendiğinde fiyatının kat ve kat yükselmesinin temel nedeni de budur. Sizde daha kaliteli ve daha kurumsal görünmek ister misiniz? Markalaşma aynı zamanda sektörde ki yerinizi de büyüterek ürünlerinizin veya hizmetin ulaşılabilirlik fiyatını yükseltecektir. İstanbul Baskı Nakış iş elbiselerinin üzerine logo nakışlarınızı sizler için kusursuzca işliyor.

Hangi Kıyafetlere Nakışla Logo İşlenir?

Nakışlı logolu iş elbiseleri değişkendir. Hizmet sektöründe bulunuyorsanız mutlaka çalışanlarının tamamının sizi temsil etmesi gerekiyor. Tişörtler, önlükler veya gömlek olan iş elbiselerinin üzerine baskı kullanabilirsiniz. Bunların yanında yelekler ve polarlı ürünler üzerine de nakışla logo eklenebilir.

Çalışanların kıyafetleri mevsime göre değişir. İnce yazlık bir kıyafete baskı yaptığınızda kış aylarında işçileriniz daha kalın giyinme ihtiyacında bulunacaktır. Kışlık iş elbiselerinin de göğüs, yaka veya kol bölgelerine logonuzun basılmasını sağlayabilirsiniz.

Özel etkinlik ve organizasyonlar için kullanılacak kıyafetlerin üzerine de nakış baskısı yapılıyor. Güzellik merkezleri, kuaförler, pazarlama şirketleri veya tüm iş türlerinde ki her markanın kıyafetlerinde kullanılmaktadır.

Nakış Logo Nasıl Oluşturulur?

Nakış logolar işletmenin özel ve daha çekici olmasını sağlıyor. Elbette tek başına logonun değeri bu değildir. Ancak iş elbiselerinin üzerine özenle basılmış logo emeği ve dikkati gösterir. Mevcut logonuzu nakış baskısı için kullanabileceğiniz gibi yeni bir logo çalışması da yapabilirsiniz. Firmamız bilgisayarlı nakış logo makineleri kullanıyor. Bu sayede logonuzun aynısını iş elbiselerinizde göreceksiniz. Nakışlı logolu iş elbiseleri işlemesi:

·         Düz parlak iplikler ile logonuzun kıyafetlerde daha kaliteli ve daha dikkat çekici olmasını sağlıyor.

·         Düz ve soft renkler ile logonun kıyafetler ile bütünleşmesini sağlayabilirsiniz.

·         İkili renkler kullanabileceği gibi tek renk nakış baskısı da yapılabilir.

·         Siyah beyaz veya çok renkli baskılama mevcuttur.

Logonuzun bilgisayar üzerinden belirlenerek seçtiğiniz ürünlerine birebir uyumlu olacak şekilde işleniyor. Makine işlemesi olması diğer baskı türlerine göre kalıcılığını ve kalitesini arttırmaktadır. Merak ettiğiniz sorular için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakışlı logolu firma tişörtleri ziyaret edebilirsiniz

Telefon
WhatsApp