Firma Logolu Baskılı Şapka İstanbul | Logolu Baskılı İş Kıyafetleri- Nakışlı İş Elbiseleri İstanbul

Firma Logolu Baskılı Şapka

Firma Logolu Baskılı Şapka

Firma Logolu Baskılı Şapka

Firma Logolu Baskılı Şapka

Firma logolu baskılı şapka ile markanız her yerde! Farklı renk ve model şapkalara logonuzu ekleyerek sektörde bende varım demek isteyenler buraya…

Günümüzde markanın sloganlaşması ve görünür olması çok önemlidir. Firmanızın logosunu şapkalara bastırarak isterseniz promosyon olarak kullanır isterseniz çalışanlarınıza verebilirsiniz.

Marka Logolu Şapka Kullanımı

Firma logolu baskılı şapka modellerinde gelişen terzilik işlemleri ile çok çeşitlilik sağlanıyor. Markanızın logosunu bastırmak istediğiniz şapkanın renginden modeline kadar birçok noktasını belirleyebilirsiniz. Bu tamamen firmanın tercihindedir. Örneğin kırmızı bir logonuz var ise öne çıkarmak için kırmızı veya siyah renklerinde modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda zıtlığın uyumu da logonun görünür olmasını sağlar. Mavi veya turkuaz renklerini logonuzda kullanıyorsanız turuncu renkli bir şapka hem dikkat çekecek hem de gözleri direk olarak logonun üzerine çekecektir.

Ülkemizde ve tüm dünyada markaların veya işletmelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Firmalar arasında markanızın kurumsallığı yükseltmek ve rekabete girmek için logonuzu başların üzerinde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Logolu şapkalarda file modeller kullanabileceğiniz gibi gabardin kumaşlı daha sert dokulu kalıp şapkaları da tercih edebilirsiniz.

Firma Logolu Promosyon Şapka

Markaların reklam çalışmaları çok yönlüdür. Promosyon ürünler kullanarak ücretsiz reklam çalışmalarını aktif olarak kullanabilirsiniz. Firma logolu baskılı şapka sadece sizin çalışanlarınız için değil halka da mal edilebilir. Logolu şapkalarınızı promosyon olarak dağıtmayı hiç düşündünüz mü? Logolu şapkalar:

·         İnsanların şapka kullanırken sizin markanızı kullanarak sokaklarda veya çok çeşitli ortamlarda bulunmasını sağlar.

·         Kişilerin ziyaret edeceği yerlerin bir sınırı olmadığı için markanızın adını ve logosunu sonsuz bir döngüde  kullanabilirsiniz.

·         En çok tercih edilen promosyon ürünler arasında şapkalar bulunmaktadır. 

·         İstenilen renkte ve istenilen logo ile çeşitli baskı yöntemleri kullanılıyor.

İnsanlar gezen reklam aracınız olsun isterseniz promosyon şapkalar en mantıklı seçimdir. Markanızın ve adınızın bulunduğu şapkalar etkisi tahmin edilemeyecek ve çok yüksek düzeyde reklamdır. Tanıtımın en etkilisi ise günlük yaşamda gözümüze gelen simgelerdir. Promosyon şapkaları özel üretim hazırlatabileceğiniz gibi hazır ürünleri de seçebilirsiniz. Yazın sıcaktan korunma sağlarken kışında soğuktan korumanın diğer bir yoludur. 4 mevsim 365 gün hayatta yer bulan şapkaları reklam aracı olarak kullanabilirsiniz.

Logolu Marka Şapka Modelleri

Firma logolu baskılı şapka sizler için birçok farklı modelde üretiliyor. İstanbul Baskı Nakış şapka üretiminde en çok ürün çeşitliliği sunan firmadır. Şapka modelini ve rengini seçerek logonuzun bastırılmasını sağlayabilirsiniz. Düz renkli şapkalar, 2 renkli şapkalar, 2 renkli pamuklu şapkalar, düz renk pamuklu şapka veya fileli şapka olarak ayrılabilir.

Ayrıca sizlere sunduğumuz hazır modellerin dışında hayal ettiğiniz modele sahip olma şansıda veriyoruz. Markanız için en uygun maliyetli logo baskıları yaparak 7’den 77’e herkes tarafından bilinen ve görünün bir ürün kullanabilirsiniz. 

Kişiye Özel Baskılı Polar Yaptırmak İster misiniz? Lütfen ziyaret ediniz Kişiye özel baskılı ya da nakışlı polar yaptırma

Telefon
WhatsApp