Nakışlı Firma Logolu Şapka İstanbul | Logolu Baskılı İş Kıyafetleri- Nakışlı İş Elbiseleri İstanbul

Nakışlı Firma Logolu Şapka

Nakışlı Firma Logolu Şapka

Nakışlı Firma Logolu Şapka

Nakışlı Firma Logolu Şapka

Nakışlı firma logolu şapka baskıları kaliteli ve uygun fiyatlı! Firmanızın logosunu başların üzerinde taşınması için sizlerleyiz…

Şapkalara firmanızın nakışlı logoları eklendiğinde kullanım alanını genişletiyor. İsterseniz çalışanlarına iş kıyafetlerine ek olarak verebilir isterseniz ücretsiz reklam çalışmaları olarak kullanabilirsiniz.

Firma Logosunun Nakışla Şapkaya İşlenmesi

Firmalar markalarının logolarını kullanmak için çok farklı kıyafetler tercih edebiliyor. Tişört, gömlek veya yelek olarak başlayan sektör günümüzde şapka gibi aksesuarlarda dahi kullanılmaktadır. Nakışlı firma logolu şapka kalıcı ve kalitesi baskısı ile kullanım alanı çok geniş ve en pratik seçim olacaktır.

Kumaş türüne, rengine ve uygulama alanına göre firmanızın logosunu istediğiniz model şapkaya ekletebilirsiniz. Baskılama işleminde de merak edilen sorulardan biri grafik baskımı yoksa nakış baskı mı kullanılması yönündedir. Firmamız tüm baskılama işlemlerinizi en iyi kaliteyle sizlere sunuyor! Hangisini seçerseniz seçin memnun olacağınızdan eminiz. Nakış baskılama tekniği diğerlerine göre daha güvenilir olanıdır. Kaliteli olmasını istiyorsanız mutlaka nakış baskılaması ile logolarınızı şapkalara ekletmenizi tavsiye ederiz.


Marka Logosu Şapkaya Baskı

İşletmelerin ve firmaların sayısı arttıkça firmaların markalarının görünür olmasının ihtiyacı artıyor. İstanbul Baskı Nakış sizlerim tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir işletmedir. Özel sektörde hangi işletme veya hangi ürün grubunda olursanız olsun şapka kullanımı gereklidir.

Çalışanlarınızın saçlarının korunması, görünümün daha düzenli olması ve iş kalitesini arttırmak için şapka kullanılmasını isteyebilirsiniz. Bu isteğin sonucunda ise şapkalara logonuzu bastırarak daha kurumsal bir görünüm elde edebilirsiniz. Firma çalışanlarının giydiği iş elbiselerinin yanında şapka kullanması aynı zamanda iş verenin çalışanlarına gösterdiği özenin açık bir kanıtıdır.


Nakışlı Logolu Şapka Reklamı

Reklam firmanın tanınırlığı, güvenilirliği ve tercih edilebilirliğini arttırıyor. Reklam çalışmalarına yer veren firmalar ile yer vermeyen firmalar arasında derin bir iş performansı farkı ortaya çıkmaktadır. Nakışlı firma logolu şapka satın alarak ücretsiz reklam çalışmaları yapabilirsiniz.

Şapka yaz aylarında kişilerin güneşten korunmasını sağlıyor. Kış aylarında ise baş ve yüz bölgesini soğuktan ve rüzgara karşı korumaktadır. Aynı zamanda herkesin kullanmaktan hoşlandığı bir aksesuardır. Firmanızın reklamını yapmak için promosyon şapkalar dağıtabilirsiniz. Bu sayede logonuzun başının üzerinde olduğu kişiler gezdikçe sizin de marka bilinirliğiniz artıyor.

Nakışlı Logolu Şapka Modelleri

Nakışlı firma logolu şapka modelleri geniştir. İş yerinize uygun bir model seçebileceğiniz gibi reklam çalışmalarında daha çok tercih edilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. İşleme nakış olacağından silinmesi veya parçalanması gibi bir ihtimal yoktur.

Çünkü iğneleme tekniği ve renklendirme çalışmaları ile kumaşın üzerine işleniyor. Kumaşın üzerine işleme yapılacağından ürün uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılacaktır. Şapkaları düz renkli kullanarak logonuzun öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Markanızın renklerine sahip olması için çok renkli veya iki renkli olarak da kullanılabilir. Pamuklu kumaştan tercih edebileceğiniz gibi arka ve orta kısımları fileden modellerde üretilmektedir. 

Nakışlı firma logoları bütün detaylar.

Telefon
WhatsApp