Nakışlı Firma Logoları İstanbul | Logolu Baskılı İş Kıyafetleri- Nakışlı İş Elbiseleri İstanbul

Nakışlı Firma Logoları

Nakışlı Firma Logoları

Nakışlı Firma Logoları

Nakışlı Firma Logoları

Nakışlı firma logolar kibar ve kaliteli duruştur! Markanızın kıyafetlerine nakışla logo veya isim ekletmek ister misiniz? Detaylarımız…

Nakış kıyafetlerde çok hoş duran ve kurumsal bir görünüm içindir. Kıyafetlerde istediğiniz alan profesyonel olarak kusursuzca nakışla logolarınızı ekliyoruz.

Nakışlı Baskı Logolar

Nakış farklı çeşitleri bulunan logonun iğne yardımı işe kumaş türüne özel bir teknikle işlenerek eklemesidir. Günümüzde nakışlama işlemi özel makinesi ile kusursuz işlenirken makine sayesinde süreç hızlı sona eriyor. Nakışlı firma logolar işlenen kıyafetin daha kaliteli durmasını sağlamaktadır. Kıyafetin istediğiniz kısmına iplikler ile logo ortaya çıkarılır. Nakışlı baskılar dijital baskılara göre kalıcılığı çok daha yüksektir.

Nakışlı logolar:

·         Yıkandığı zaman nakış üzerinde bozulma olmaz.

·         Baskılı ürünler ile logonuzu kıyafetlere işlettiğinizde kıyafetin kalitesi yükselir.

·         Ütülendiği zaman hiçbir şekilde bir deforme söz konusu değildir.

·     Nakışla yapılan baskının kalıcı olması ve uzun süre bozulmaması aynı zamanda markanın da güvenilirliğini ve kalitesini arttırır.

Özel makineler ile kişiye özel hazırlanabileceği gibi markalara toplu nakışlı logolar da satışı gerçekleştirilmektedir.

Nakış Baskıları Seçimi

İstanbul Baskı Nakış olarak internet üzerinden ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz. İnternet sitemizde ürünlerimizi inceleyerek kıyafetleriniz için istediğiniz bölgelere nakışlı logolar işlenmesini sağlayabilirsiniz. Müşterilerimiz son zamanlarda kalıcılığı çok daha yüksek olduğu için dijital baskılama yerine nakışlı logo baskılamayı tercih ediyor. Birçok farklı kıyafete nakışlı logo baskıları yapılabiliyor. Nakış baskıları:

·         Parlak ipliklere düz veya renkli olarak işlenebilir.

·         Renkli veya siyah beyaz nakışlı logolar kıyafetlere eklenebilir.

·         Simetrik veya asimetrik olması sağlanabilir.

Logonuz ne olursa olsun profesyonel ekibimiz ve sahip olduğumuz baskı makinelerimiz ile logonuzun aynısını kıyafetlerde görebilirsiniz. Kıyafetlerde renk seçeneklerimiz de çok geniştir. Özel makineler kullanılarak renk renk ve farklı malzemelerden üretilen ürünlerin üzerine dilediğiniz nakış baskısını kullanabilirsiniz.

Nakışlı Marka Logolarının Kullanım Alanları

Nakışlı firma logolar siz hangi ürüne eklenmesini isterseniz mümkündür. Sitemizden sizlere sunduğumuz geniş ürün portföyünü inceleyerek istediğinize uygun olanları seçebilirsiniz. İş elbiselerinin tamamının üzerine nakış baskısı yapılabilir. Firmaların markalarının kimliklerini yansıtabilmek için iş elbisesi çok önemlidir. İş elbiselerin özelleştirilebilmesi içinde üzerinde logolarının bulunması gerekiyor. Firmanıza ait yelekler, gömlekler, tişörtler veya şapkalar için nakış baskı tekniği ile logunuzu bastırabilirsiniz. Özellikle markalar logolarının daha iyi bir görünüme sahip olması için baskılarda nakışları tercih ediyor.


Nakış logolar iş kıyafetlerinin daha iyi ve daha kaliteli görünmesini sağlar. Özel baskılı nakışlı gömlekler satın alabilirsiniz. Cafe, pastane ve oteller gibi işletmeler tüm kıyafetlerine nakış tekniği ile logosunu ekletebilir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını biliyor ve onlar için geniş ürün skalası sunuyoruz. Galerimizden hazır ürünleri görüntüleyebilir ve özel üretimler yaptırabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimizin ve baskılarımızı %100 müşteri memnuniyeti ile sunuyoruz. Nakışlar sayı ve sürece göre en hızlı şekilde hazırlanarak kapınıza kadar teslim ediliyor.

Nakışlı okul armaları için ziyaret ediniz

Telefon
WhatsApp