Nakışlı Okul Armaları İstanbul | Logolu Baskılı İş Kıyafetleri- Nakışlı İş Elbiseleri İstanbul

Nakışlı Okul Armaları

Nakışlı Okul Armaları

Nakışlı Okul Armaları

Nakışlı Okul Armaları

Nakışlı okul armaları eğitimin kimliğidir! Eğitim ciddi bir iştir ve armanın formalarda olması sizin tanımlar. Kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatlı armalar İstanbul Baskı Nakış’ta!

Her markanın bir logosu veya her okulun bir arması vardır. Nasıl ki her insanın bir kimliği var ise okullarında kimliği sahip olduğu armalardır.

Okul Armalarının Önemi

Eğitim ciddi bir iştir ve eğitimde kurumsal görünmek gerekir. Bugün okul formasında arması olmayan bir kurumun sektörde öne çıkabilme ihtimali çok düşüktür. Çünkü okul aynı zamanda öğrencilerin uzun saatler zaman geçirdiği alandır.

Kurumun ciddiyetini koruması ve öğrencilerinin aidiyet duygusu geliştirmesi için ders kitapları ve eğitim tek başına yeterli değildir. Nakışlı okul armaları ile her okul formasını giydiğinde okulunun simgesi olacaktır. Okul armaları öğrencilerin aynı zamanda gittiği okulu da temsil eder. Ülkemizde armalı okul formaları okula gitmeyen öğrenciler tarafından dahi satın alınabiliyor. Sizde okulunuz için nakışlı okul armaları satın alarak uygun fiyatlarla armalara sahip olabilirsiniz.

Nakışlı Okul Armalarının Kullanımı

Nakışlı okul armaları devlet okulunda veya özel okulda olsun öğrencilerin okulu simge olarak göstermesidir. Kış aylarında öğrenciler süveter veya sweatshirt giyiyor. Giyilen kalın kıyafetlerin üzerinde okulun armasının bulunması aynı zamanda okulun adının duyulmasını sağlar. Nakışlı okul armaları suya ve sıcağa dayanıklı olduğu için uzun süreler yıpranmadan ve silinmeden kullanılacaktır.

Yaz aylarında ise tişörtler giyilir. Okul kıyafetine yine armanızı ekleterek öğrencilerin üzerinde taşımasını sağlayabilirsiniz. Nakışlı armaların görüntüsünü tamamen siz belirleyeceksiniz. Öğrencilerin okul dışı zamanlarında nerede zaman geçirdiği de bilinmemektedir. Her hareketi sizin için okulun adının da o ortama girmesi demektir. Bu sayede okulun ücretsiz bir şekilde reklamı yapılarak yeni öğrenci potansiyellerinin artışı yaşanır.

Nakışlı Okul Armaları Uygun Fiyatlı

Okul arması sahip olunan ürünün kalitesinin kat ve kat arttırılmasını sağlar. Çünkü o kıyafeti özel yapan rengi veya malzeme kalitesi değildir. Ürünün üzerine okulun arması eklendiğinde değerlidir.

Okulun ruhunun oluşması için forma zorunluluğu bulunuyor. Ayrıca forma zorunluluğu akran baskını ortadan kaldırırken eğitimde fırsat eşitliği de sağlıyor. Okul formalarında nakışlı baskılar için İstanbul Baskı Nakış firması ile iletişime geçebilirsiniz. Nakışlı okul armaları internet üzerinden de satın alınabilir. İstediğiniz renkte ve özel nakışlı armaları ile özel üretimlerde yapabilirsiniz. Her türlü sorunuz için müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yeterlidir.

Nakışlı Okul Armaları Kalitesi

Öğrenciler çok hareketlidir. Okul formaları da düzenli olarak yıkanır. Suya dayanıklı nakışlı armalar ile yıkanmalara karşı dayanıklılık esastır. Formalar ayrıca yine düzenli olarak ütülenir. Sıcak ütü tabanı nakışlı armaları bozmaz ve deforme olmasını sağlamaz. Böylece nakışlı armalar uzun süreler boyunca kullanılır. Firmamız en iyi kalite armaları sizlere en uygun fiyatlar ile sunuyor. Tek bir tıkla dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.

Nakışlı logolu iş elbiseleri  lütfen ziyaret ediniz.

Telefon
WhatsApp