Nakış Logolu Firma Yelekleri İstanbul | Logolu Baskılı İş Kıyafetleri- Nakışlı İş Elbiseleri İstanbul

Nakış Logolu Firma Yelekleri

Nakış Logolu Firma Yelekleri

Nakış Logolu Firma Yelekleri

Nakış Logolu Firma Yelekleri

Nakışlı logolu firma yelekleri ile markanız her yerde! İşçileriniz yeleklerini üzerine giydiğinde motivasyonu yükseliyor. İş arzı yükselişi için logolu yelek üretimi burada.

İşçinin ve iş verenin markasının değerini yükseltmesi çıkarlarına hizmet eder. Bir firma ne kadar kaliteli ise işçisinin de varlığının değeri yükselecektir. Kazan kazan için İstanbul Baskı Nakış logolu firma yeleklerini sizlere ulaştırıyor.

Logolu Firma Yelekleri

İşçilerin ekonomik durumu, giyim tercihi ve işine göre giymesi gerekenler farklı olabilir. Firmaların her bir çalışanı o markanın kalitesini ortaya koyar. Bu nedenle firmalar çalışanlarının temiz, ütülü ve düzenli kıyafetler giymesini ister. Ancak her şart ve durumda giyimine özen göstermek mümkün olmayabilir. Kurumsallık ve profesyonellik firmanın çalışanlarının diğer kişilere gösterilmesi ile de gerçekleştiriliyor.

Üzerine iş kıyafeti olan kişilerin profesyonelliği hiç kimse tarafından sorgulanamaz. Nakışlı logolu firma yelekleri kullanımı çok önemlidir. İş yeleği görünümü güzelleştirmek için kullanılabileceği gibi çalışanın konforunun da arttırılması içindir. İş yeleklerinin fonksiyonu işini daha hızlı yapmasını sağlayacaktır. Bu işlevsel ürüne birde logonu eklediğinizde ise kurumsal görünüm elde edersiniz.

Nakışlı Baskı Logolu İş Yelekleri Promosyonu

İş yeleklerinde çok fazla seçenek bulunuyor. Geçmiş modeller iş yeleklerinde büyük cepler, soluk renkler ve daha outdoor bir görünüm oluşuyordu. Ancak modanın ilerlemesi ve işçilerin ihtiyaçlarına birebir uyum sağlayan yeleklerin de üretimi mevcuttur.

Nakışlı logolu firma yelekleri ile reklam çalışmaları yapabilirsiniz. Özellikle erkekler çanta gibi aksesuarlar taşımaktan hoşlanmadığı için cebi bulunan yelekleri kullanmayı çok seviyor. Markanızın logosunun olduğu yelekleri sadece çalışanlarına değil halktan kişilere de hediye edebilirsiniz.

Yeleğinizi giyerek farklı farklı ortamlarda bulunan kişiler markanızın ücretsiz bir şekilde reklamını yapacaktır. Siz değerli firmalar sektörüne göre bu özelliği geliştirebilir. Örneğin eğer üretim ve tamirat işlerindeyseniz çok cepli yeleklere logonuzu bastırabilirsiniz. Yayılımında ise ihtiyaçlar çerçevesinde markanız ilk akla gelen isimlerden olacaktır.

Promosyon seçiminde tamamen özgürsünüz. İş yeleklerine logonuzu nakışla işlettiğinizde logonun deforme olması da mümkün değildir. Uzun yıllar bu sayede siz farkında olmadan halkın tam ortasında pazarlama ve reklam çalışmalarınız devam eder.

Yeleklere Nakışlı Logo Baskı Nasıl Yapılır?

Firmamızın baskılama türlerinden biri de nakışlı baskıdır. Nakışlı logolu firma yelekleri için baskının yapılacağı yeri siz seçebilirsiniz. Yelek olduğu için genellikle üst gövdede göğüs bölgesinde belirgin bir logo eklenmesi görülür. Ancak siz isterseniz alt cep kısmına, sırt bölgesine veya birden fazla noktaya da ekletme yapabilirsiniz.

Logo görünümü arttırmak isterseniz eğer yeleğin her iki kısmını da değerlendirebilirsiniz. Firmamız sizin istekleriniz doğrultusunda %100 ihtiyaca cevap veren üretimler yapıyor. İnternet üzerinden sipariş vererek en kısa sürede kapınıza kadar teslim alabilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nakışlı logolu yeleklerinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanacaksınız.

Aradığınız logolu nakışlı iş elbiseleri <= ana sayfa ziyaret ediniz 

Telefon
WhatsApp